
Verbindingen en Koppelingen deel 2
- Ook online contact brengt verbindingen tot stand! De dames van de marketingafdeling van een groothandel in ‘oriental’ levensmiddelen zijn druk met de verkoop van hun producten. Cindy, de leidinggevende heeft vooruitstrevende ideeën met de mensen van haar team.
- Zo bedacht ze dat het goed is om een ‘inspiratieplek’ te maken in het gezamenlijk gedeelde kantoor. Vervolgens ging ze op zoek naar een projectinrichter die haar droomplek werkelijkheid heeft laten worden. Kantoormeubelshop kwam bij ons terecht en op advies van Jaap was de keuze snel gemaakt. Het werden curved zitbanken. In de kleur rood.
- De gebogen treinbanken staan vrij in de ruimte, afgescheiden van de eigen werkplekken. Als je er op plaatsneemt kunnen de collega’s op gepaste afstand van elkaar zitten, toch oogcontact hebben en op een bord aan de wand hun reacties over het onderwerp noteren.
- De twee treinbanken zijn in het midden ‘gekoppeld’ met zgn. elementverbinders. Deze vorm van koppelen van twee of meer banken passen we vaak toe op plekken waar de eindgebruiker een blijvende zitoplossing wenst.
Hoe werkt zo'n elementverbindings-koppeling en wat gaat eraan vooraf?
- Zodra de bank gemaakt is gebruiken we een speciale mal met maatvoering om de plaats van de twee elementverbindingsstukken aan één zijkant van de bank te markeren.
- Vervolgens bevestigen we de elementverbindingen:
- Bij de ene bank met een opening,
- Bij de andere bank met een elementverbindingsdeel met een uit stekend stuk dat in die opening past,
- Til de zijkant van de ene bank op en voilà! Een blijvende koppeling is daar, mits u ze weer loshaalt, uiteraard.

Wat zijn de plus- en minpunten van deze manier van koppelen?
- geen geschuif meer van banken die los staan (+)
- u biedt uw klant een blijvende vaststaande oplossing voor meer dan 2 banken (+)
- ook in het midden kun je zitten, zonder risico om er tussen te vallen (+)
- zodra de banken ontkoppeld zijn, staan de elementverbinders in het zicht (-)
Cindy en de mensen uit haar team kunnen er nog jaren plezier aan beleven. Zodra zij erop uitgekeken zijn, weet ze Jaap vast weer te vinden voor een ander creatief idee.
Wij gingen bij Cindy en haar team langs om de banken te plaatsen. Kijkt u mee?

Heeft u deel 1 gemist?
Over DAVANT | Nieuws | Downloads | Contact | Privacy | Cookies | Nieuwsbrief
© copyright 2023 DAVANT | Alle rechten voorbehouden